XX Niedziela Zwykła, rok „C”
18 sierpnia 2019 r.

- Wyrażamy serdeczne podziękowanie za ofiary składane w ostatnie niedziele na wsparcie letnich kolonii Caritas naszej archidiecezji oraz na Centrum Studiów im. Jana Pawła II.

- Przypominamy, że do końca sierpnia niedzielne Msze odprawiane są o godz. 8:00, 10:00, 12:00 i 20:00. Niedzielne nabożeństwo sprawowane jest o godz. 19:15.

- W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. od 16:00 do 17:30.

- Jeszcze jutro i we wtorek, w godz. od 10.00 do 12.00 i od 17.00 do 20.00, w dolnym kościele Matki Boskiej Zwycięskiej można zapisać się na 94. Łódzką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Natomiast w zakrystii można zgłosić swój akces do grupy pielgrzymującej duchowo i otrzymać pomocne materiały do tego rodzaju pielgrzymowania.

- W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby naszych parafianek: śp. Teresy Podwysockiej, Anny Janczury i Stanisławy Tworek. Módlmy się dla nich o łaskę życia wiecznego: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

- Na pozostałą część kończących się wakacji składamy wszystkim parafianom i odwiedzającym nasze rodziny gościom, serdeczne życzenia dobrego odpoczynku, pokoju ducha i pełni Bożego błogosławieństwa. Szczęść Boże.